Gizlilik İlkeleri

Bilgi-Depo
gecedolabi.com, kişisel bilgilerinizi sizlere daha iyi ve herhangi bir aksaklığa yol açmamak nedeniyle sizlerden talep etmektedir. Veritabanımızda toplanan kişisel bilgileriniz (adres, telefon, mail adresi vb.)kampanya çalışmalarımız, müşteri gruplarına yönelik tanıtım faaliyetleri vb. çalışmalarda kullanılmakta olup asla, 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Gizlilik Politikası herhangi başka bir kaynak veya yöntem kullanılmadan sadece gecedolabi.com sitesi üzerinden elde edilen bilgiler için geçerlidir.
gecedolabi.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Sitemizde bulunan kullanıcıların kişisel bilgileri, şirketimizin iletişim kampanyaları (e-posta, bülten vs.) dâhilinde kullanıcıya bilgi vermek amacıyla kullanılabilir. Kullanıcılarımız bahsedilen tanıtımlardan haberdar olmak istemezlerse istedikleri zaman info@gecedolabi.com adresine e-mail göndererek bu aktiviteyi durdurabilirler. Yeni kampanyalar hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılarımız www.gecedolabi.com adresi üzerinden haber bültenimize kayıt olabilirler veya daha önceki kayıtlarını silebilirler.

Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 ve benzeri bilgileri bankalarımız ile paylaşılmasını da kabul etmiş sayılırsınız. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün değildir. Bu bilgiler sistemimizde hiçbir şekilde depolanmaksızın, saklanmayarak sistemsel olarak otomatik şekilde silinmektedir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde gecedolabi.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin gecedolabi.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarca ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için info@gecedolabi.com adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Bu siteden toplanan bilgiler şirketin satılması, birleşmesi veya yeniden yapılandırılması gibi durumlardan kaynaklanan şirket yapısındaki değişikliklerde üçüncü şahıs ya da kuruluşlara satılabilir veya devredilebilir.