KORSE


Göster:
Sırala:

Anıl 1 Beden İncelten Body Korse modelleri 2518

Anıl An2518 Bayan Badi Korse, siyah ve ten renklerde. Slip modelinde tasarlanan Askılı Boy Korse, ayarlanabilir askılarla bedeninize tam uyum sağlıyor. % 81 polyamide ve % 19 elastane içeren Slip..

84.50TL

Anıl 1 Beden Küçülten Body Korse modelleri 2513

Anil An2513 Bayan Badi Korse, ayarlanabilir askılarıyla beden boyunuza uygun olarak ayarlanabiliyor. Göğüs altından diz üstüne kadar tüm bedeni kaplayan Bayan Boy Korse, fermuarlı ön yüzü sayesin..

107.90TL

Anıl Bel & Basen Sıkılaştırıcı Paçası Dantelli Korse

Anıl An2440 Bayan Uzun Korse, paçalarında yer alan dantellerle şıklık kazanırken bel ve basen bölgesini özenle şekillendiriyor. Bel bölgesinde de ince bir işleme bulunduran Dantelli Uzun Korse, s..

31.49TL

Anıl Bel Basen Şekillendirici Dikişsiz Uzun Korse modelleri 2603

Anıl An2603 Bayan Dikişsiz Korse, sizi çok daha ince gösterecek. Göğüs altından diz üstüne kadar uzanan geniş alanıyla bel, basen ve bacaklarınızı forma sokan Anıl Zayıf Gösteren Korse, siyah, be..

35.00TL

Anıl Bel Çevresi ve Bacak Şekillendiren Dikişsiz Korse

Anıl An2541s Bayan Dikişsiz Şort Korse ile daha ince bir bel ve daha şekilli bacaklar hayal değil. Hem bel çevresini hem de bacakları şekillendiren Anıl Dikişsiz Bayan Şort Korse kumaşında % 90 p..

29.00TL

Anıl Bel İnceltici Bayan Korse modelleri 2507

Anıl An2507 Bayan Bel Korse,agraflı tasarımı sayesinde kolayca giyiliyor ve bedeninize tutunuyor. Bel çevresini şekillendiren Agraflı Bel Korsesi, desenli modeliyle şıklık yarışında öne çıkıyor. ..

49.40TL

Anıl Beli İnce Gösteren Dikişsiz Slip Korse

Anıl An2420 Bayan Dikişsiz Slip Korse, geniş bel ve göbek bölümüyle vücudunuzu şekillendiriyor. Göğüs altına uzanan kesimiyle belinizi çok daha ince gösteren Dikişsiz Slip Korse, siyah, beyaz ve ..

18.40TL

Anıl Dikişsiz Şort Korse

Anıl An2426 Bayan Dikişsiz Şort Korse, tayt görünümü uzun bel kısmıyla tamamlarken vücudunuzun daha şekilli görünmesine yardımcı oluyor. Daha ince bir bele sahip olmak istiyor ancak korsenin bell..

16.40TL

Anıl Dikişsiz Şort Korse modelleri 2425

Anıl An2425 Bayan Dikişsiz Şort Korse, belini daha ince göstermek isteyen kadınların tercihi. Şekillendirici özelliğiyle belinizi daha ince, sizi daha fit hale getiren Dikişsiz Şort Korse, siyah,..

20.00TL

Anıl Elbise Altına Şekillendirici Korse

Anıl An2477 Dikişsiz Slip Korse, slip modeliyle günlük kullanıma uygun. Göğüs altına kadar uzanan geniş şekillendirme alanı sayesinde göbek ve bel çevresini daha fit gösteren Göbek Şekillendirici..

33.40TL

Anıl Elbise Altına Şekillendirici Slip Korse

Anıl An2540s Bayan Dikişsiz Slip Korse, bel çevresindeki fazla kiloları görünmez kılıyor. Özel kumaşıyla cildinizin nefes almasına izin veren Anıl Dikişsiz Bayan Slip Korse, göğüs altına kadar uz..

31.00TL

Anıl Göbek Gizleyen Kalın Askılı Korse modelleri

Anıl An2506 Bayan Yelek Korse, agrafla bağlanan yelek şeklinde tasarlandı. Göğüs altından başlayan ve göbek altında son bulan kesimini kalın askılarla bedeninize uyumlu hale getiren Agraflı Bayan..

75.90TL

Anıl Şekillendirici Penye Slip Korse

Anıl An2585 Bayan Slip Korse, slip kesimini geniş gövde alanıyla tamamlıyor. Bel ve göbek bölümünde şekillendirme vadeden Vücut Şekillendirici Uzun Slip, sizi çok daha sıkı ve fit gösterir. Dar e..

31.00TL

Anıl Vücudu 1 Beden İnce Gösteren Korse

Anıl An2445 Bayan Uzun Korse, basen bölgesini fitleştirerek bacaklarınızı ve göbek kısmını çok daha ince gösterir. Paçalı modeli sayesinde pantolon ve etek altında görünürlüğü azalan Paçalı Bayan..

35.40TL

Anıl Vücut Şekillendirici Dikişsiz Korse

Anıl An2586 Bayan Paçalı Korse, uzun elbiseler, pantolonlar veya eteklerle giyilebilecek bir korse. Uzun paçaları ve geniş gövde bölümüyle tam şekillendirme vadeden Vücut Şekillendirici Şort, siy..

35.40TL

Anıl Vücut Şekillendirici Dikişsiz Şort Korse

Anıl An2476 Dikişsiz Şort Korse, şort şeklindeki tasarımıyla rahatlığınızı önemserken bel kısmındaki silikon bölüm sayesinde kaymayı önlüyor. Beyaz, siyah ve ten renkleri bulunan Dikişsiz Bayan Ş..

33.40TL

Merry See Beyaz Seksi Korse Bustiyer

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Merry See Beyaz Seksi Korse Bustiyer Ürün 1 Parçadan Oluşmaktadır. Beden: S,M,L BEDEN Göğüs (cm) Bel (cm) Kalça (cm) ..

89.90TL

Rosaria Seksi Korse Set 2195

 Rosaria Seksi Korse Set 2195  Ürün: Korse Büstiyer, Külot ve Çorap'tan oluşmaktadır.   ..

99.50TL