STRAPLEZ TAKIMLAR


Göster:
Sırala:

Anıl Saten Destekli Straplez Sütyen Slip Takim

Dantelli kumaştan olan sütyendeki ve külottaki özel detaylar ile hoş bir görünüm sağlamıştır. Push-Up yapısı sayesinde göğüsleri dolgun gösterir. %82 polyamide ve %18 elastan kumaştan oluşmaktadı..

62.90TL

Çiçek Dantelli Destekli Straplez Sütyen Takım Nbb

NBB iç giyim, straplez, balenli, destekli (push-up) sütyen külot takımı 4178 Destekli(push-up) özelliği ile göğüslerini daha toplu ve bir beden daha büyük gösterir. Çıkarılabilen askıları sayes..

45.30TL

Destekli Pudra Dantelli Sütyen Takım Nbb

NBB iç giyim, taşlı, destekli (push-up) straplez sütyen külot takımı 4157 Destekli(push-up) özelliği ile göğüslerini daha toplu ve bir beden daha büyük gösterir. Çıkarılabilen askıları sayesind..

40.90TL

Destekli Straplez Sütyen Takım Nbb

NBB iç giyim Straplez Destekli Sütyen Külot Takımı 4367  Destekli sütyen (bir beden daha büyük görünüm)  Sütyen askıları çıkarılabilir.  Sütyen ve külot kurdele detaylı...

39.40TL

Destekli Straplez Sütyen Tül Dantelli Külot Takım Nbb

NBB iç giyim Straplez Destekli Sütyen Takımı 4284  Sütyen ve külot kurdeleli, külot yanları tül dantelli  Sütyen askıları çıkarılabilir. ..

45.40TL

Dolgulu Kabı Dantelli Sütyen Takım Nbb

NBB iç giyim, balenli, destekli (push-up), straplez sütyen tanga (yanları ipli) külot takımı 4285 Destekli (push-up) özelliği ile göğüslerini daha toplu ve bir beden büyük gösterir. Çıkarılabil..

46.70TL

Dolgulu Straplez Sütyen İşlemeli Takım Nbb

NBB iç giyim Straplez Destekli Sütyen Külot Takımı 4365  Sütyen askıları çıkarılabilen, destekli sütyen (bir beden büyük gösterir) ..

46.00TL

Dolgulu Sütyen Dantel Şort Takım Nbb

NBB iç giyim, balenli, desteksiz (boş kap), straplez sütyen külot takımı 4297 Çıkarılabilen ince askıları ile straplez elbiselerde kullanılabilir. Sütyen kabı desenli, sütyen kenarları ve şort ..

45.40TL

Kabı Straplez Dantelli Pembe Sütyen Takım Nbb

NBB iç giyim Straplez Sütyen String Takımı 4354  Destekli sütyen ve string  Sütyen askıları çıkarılabilir ..

44.00TL

Nurteks Destekli Straplez Sütyen Takımı 4545

Nurteks Destekli Straplez Sütyen Takımı 4545 Ürün içeriği:*Sütyen-külotİç giyim ürünlerinde sağlık koşulları ve hijyen nedeni ile iade ve değişim yapılmamaktadır.Nurteks yeni sezon ürünleridir...

59.90TL

Push Up Straplez Çiçekli Sütyen Takım Nbb

Nbb Dolgulu ve Çiçek Desenli Sütyen Takım 4309  Nbb İç Giyim Modelleri ..

49.40TL

Şortlu Sütyen Takım Dolgulu Straplez Nbb

NBB iç giyim, straplez, balenli, destekli (push-up) sütyen şort takımı 4270 Destekli (push-up) özelliği ile göğüslerini daha toplu ve bir beden daha büyük gösterir. Çıkarılabilen askıları sayes..

45.30TL

Sütyen Takım Dantelli Dolgulu Straplez Nbb

NBB iç giyim, straplez, balenli, destekli (push-up) sütyen külot takımı 4279 Destekli (push-up) özelliği ile göğüslerini daha toplu ve bir beden daha büyük gösterir. Çıkarılabilen askıları saye..

55.70TL

Yarı Destekli Straplez Dantelli Sütyen Takım Nbb

NBB iç giyim 3lü Destekli Sütyen Külot ve String Takım 4005  Ürün, sütyen külot ve string olarak 3 parça halinde satılmaktadır.  Sütyen sırt kısmı ve külot yanları şık dantelli ..

43.00TL

Yarı Destekli Straplez Petrol Sütyen Takım Nbb

NBB iç giyim, yarım destekli, straplez sütyen takım 4203 Sütyen ince askılı ve çıkarılabilen askıları sayesinde askısız elbiselerde kullanım olanağı Sütyen ve külot şık dantel ve kurdele detayl..

35.40TL