STRAPLEZ SÜTYEN


Göster:
Sırala:

Anıl Dekolte Destekli Straplez Sütyen

Anıl 3616 sütyen, yakasındaki saten bant ile ve çıkarılabilir band sırt aparatları ile dekolteye uygundur.Çok amaçlı, strapless push-up sütyenİçerik: 82% Polyamide 18% Elastan ..

32.00TL

Anıl Straplez Sütyen

Dekolte kıyafet altına straplez sütyen.Askı hediyelidir. ..

26.90TL

Dolgulu Dekolte Straplez Sütyen Nbb

NBB iç giyim, boyundan bağlabnabilen, sırtı şeffaf, straplez, destekli, saten sütyen 3587  Destekli(push-up) özelliği ile göğüslerini daha toplu ve bir beden daha büyük gösterir.&nbs..

29.40TL

Mikro Dolgulu Straplez Sütyen Nbb

NBB iç giyim, balenli, likralı, askıları çıkarılabilen, ince askılı, straplez destekli (push-up) sütyen 3520  Destekli(push-up) özelliği ile göğüslerini daha toplu ve bir beden daha büyük..

23.40TL

Mikrofiber Straplez Sütyen Nbb

NBB iç giyim desteksiz, ince askılı, balenli mikrofiber sütyen 3510  Desteksiz (dolgusuz) sütyen  Sütyen kapları göğüs arası kısmı kurdele detayı ve basic kumaş ile ..

23.40TL

Sırtı Şeffaf Straplez Sütyen Nbb

NBB iç giyim Desteksiz Dekolte Straplez Sütyen 3616  Boş kap (desteksiz sütyen)  Sütyen askıları çıkarılabilir. ..

23.40TL

Sırtı Şeffaf Yarım Dolgulu Sütyen Nbb

NBB iç giyim, balenli, sırtı şeffaf, straplez, yarım destekli sütyen 3586  Askıları çıkarılabilir özelliği ile askısız ve açık omuzlu elbiselerde kullanılım olanağı.  Vücu..

23.40TL

Yarı Destekli Mikrofiber Sütyen Nbb

NBB iç giyim, balenli, mikrofiber, askıları çıkarılabilen straplez destekli(push-up) sütyen 3515 Destekli(push-up) özelliği ile göğüslerini daha toplu ve bir beden daha büyük gösterir. Çıkarıla..

23.40TL

Yeni İnci Straplez Balenli Sütyen

Şeffaf Askı hediyelidir. Yeni İnci Desteksiz Sütyen 6001 balenleri ve kesimi ile kusursuz göğüslere sahip olmanıza yardımcı olur. Özellikle büyük göğüsleri olan bayanların tercih ettiği&n..

37.25TL

Yeni İnci Straplez Toparlayıcı Sütyen

Şeffaf Askı Hediyelidir , Balenli , Dantelli , Minimizer Sütyen Yeni İnci 1675 Sütyen, minimizer özelliğiyle göğüslerinizi daha küçük gösterirken straplez yapısıyla dekolte kıyafetler giymeniz..

44.50TL